1. Úvod
  2.  » Reference

Reference

Vážený pane řediteli,
rádi bychom touto cestou poděkovali Vašemu kolegovi panu Janu Vávrovi z Votic. Mnohokrát nám velice pomohl, vždy si na nás našel čas vyslechl nás a poradil se vším, co bylo třeba. Je to výborný profesionál a také skvělý člověk. Věřte, že v dnešní okoralé době není takto erudovaný a zároveň lidský přístup samozřejmostí. Je dobré vědět, že za vámi i v nelehké situaci stojí odborník a člověk na svém místě. Tak tedy ještě jednou DĚKUJEME.

Pavel a Martina Matouškovi, Nasavrky

SPOLEHLIVOST, RYCHLOST JEDNÁNÍ, PROFESIONALITA, LIDSKOST…

Takto se dá vystihnout osobnost pana Saise. Bez jeho spolupráce a aktivního nasazení, bychom dnes řešili místo radosti ze stavby, nejspíš problém s nedostatkem finančních prostředků. Od začátku, kdy nás napadlo vytvořit si vlastní bydlení, jsme se dostali do problémů s firmou na klíč – EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.!!!!!!!, která nám slíbila “hory doly i se zlatem” a ve finále jsme byli svázaní smlouvama a dluhama a nic se nedělo. Chtěli jsme spolupráci ukončit a abych to zkrátila – projekt, část stavebního povolení nás vyšlo na téměř 400tis. Bez zastoupení kvalitního a zkušeného advokáta bychom neměli šanci odstoupit. Vše jsme si dotáhli do konce a mohla se začít řešit hypotéka. Ani tady jsme neměli štěstí a po uzavření hypotečního úvěru u banky, jsme v průběhu stavby zjistili, že banka nechce uvolňovat finance na stavbu i přesto, že jsme měli k dispozici aktuální fotky a faktury, nesplňovalo to jejich odhady. Po dlouhodobých nezdarech, kdy už jsme mysleli, že ani nedostavíme, jsme dostali doporučení na pana Libora Saise. Za což jsme dnes velmi vděční. Zajistil nám veškeré prostředky k dostavení našeho domu, sestavil nám zajištění jak života, tak i nemovitosti a hlavně – ušetřil nám spoustu času po úřadech. Za nás tedy VELIKÉ doporučená a díky. Věříme, že vzhledem k tomu, že je pan Sais nezávislým finančním poradcem, dokáže vytvořit individuální nabídku na míru pro každého. Dáváme jedničku s hvězdičkou.

Raimrovi, Ústí nad Labem

Dobrý den,
po několika zkušenostech s p. Zedníkem jsem se rozhodl touto cestou poděkovat za jeho přístup, ochotu a spolupráci. Už spolu nějakou dobu fungujeme a mohu říct, že jsem byl vždy spokojený s tím, jak se o vše dokázal p. Zedník postarat a zařídit. Mohu tohoto člověka jedině doporučit. Málokdo svému oboru rozumí tak jako on a věnuje se klientovi nad rámec svých povinností.

Martin Ciglbauer, Dubné

Tímto bych chtěla poděkovat a doporučit poradce Míru Kalouska za jeho profesionální přístup, dobrou komunikaci, spolehlivost a hlavně pomoc při mém problému. Na veškeré mé otázky srozumitelně odpověděl. Jednoznačně doporučuji a ještě jednou moc děkuji.
Petra Horáčková

Dobrý den,
zatim jsem nadmiru spokojen. Diky problemove pojistne udalosti, kterou se ale vzhledem k soucinnosti Vasi firmy podarilo vyresit, jsem si mohl udelat kladny obrazek. Vsechny me veci jsou reseny individualne a obratem, coz je pro me skvele. S panem Pychou budu urcite dal pokracovat ve spolupraci. Citim zazemi a bezpeci, ze v tom clovek “neni sam”.
Jan Maštalíř, Petrovice - Zahrádka

Ještě před rokem a půl jsme neměli ani tušení , že existují nějací finanční poradci. Pak jsme dostali kontakt na p. Homolku. Domluvili jsme si schůzku a pak už to frčelo jako po drátkách. Je na telefonu kdykoli se potřebujeme na něco zeptat. Vždy dobře poradí, zařídí a udělá ve všem jasno. Vyřizoval nám různé pojistky spoření atd. Je to super že ho máme, život je hned o něco jednodušší. Přijede vždy s dobrou náladou, což je také fajn. Moc nám pomohl. VŘELE DOPORUČUJEME!!!!
Lenka Áronová

Dobrý den pane Pospíšil,
dne 16.1. 2015 jsem měla autonehodu, při které naštěstí nikdo neutrpěl vážná zranění, ale oba automobily jsou na odpis. Hned v sobotu jsem kontaktovala pojišťovací makléře, (hvořila jsem se dvěma), a pak jsem si vzpomněla na slečnu Markétu Pekárkovou, se kterou jsem se setkala při pracovní příležitosti zhruba před rokem. Vzhledem k situaci, že jsem měla bezprostřední srovnání s jinými makléři, musím říci, že si přístupu slečny Pekárkové velmi vážím. Nejen, že byla naprosto zorientovaná ve své profesi, dokázala dát veškeré odpovědi a rady jak celou situaci nejlépe vyřešit, ale především byla velice empatická, lidská a z jejího přístupu bylo patrné velké pochopení. Pro člověka, který je otřesen nějakou nehodou či neštěstím je toto jednání velmi cenné. Proto jsem se rozhodla veškeré smlouvy prokonzultovat se slečnou Pekárkovou, uzavřít smlouvu o odpovědnosti apod.

 

Vaši společnost budu jedině doporučovat.

Ing. Veronika Guttnerová, Kolín

Chtěla bych poděkovat a pochválit nejen profesionální ale zejména lidský a vstřícný přístup naší rodinné finanční poradkyně Martiny Šimkové. Jejích služeb využíváme již několik let a je téměř člen naší rodiny. Jejího příjemného a milého vystupování a ochoty vždy nám co nejlépe poradí a každý náš dotaz zodpovědět ochotně a srozumitelně, toho si velmi ceníme. Spolupráci nejen naší vynikající poradkyně i celé společnosti vřele doporučujeme.
Koběta Koběta

V Děčíně neznám nikoho profesionálnějšího ve svém oboru, doporučuji všem pí Markovou.
Luboš Rybička

Dobrý večer, paní Blažková,
…nakonec vše parádně klaplo, stihlo se v termínu, sice poslední možný den, s menšími problémy, ale zvládlo se to. Dali jsme si teď pár týdnů od bytu volno a teď se vrháme do plánování, zařizování ….. Hlavně díky Vám se povedlo sehnat úvěr, s podmínkami, v které jsme snad ani nedoufali. Kdybychom měli vše shánět a zařizovat sami, měli bychom toto ještě tak do konce prázdnin.

Chceme Vám moc a moc poděkovat za Váš čas, snahu, rychlé řešení nastálých menších problémů a Vaši trpělivost s námi.

Budeme se těšit na budoucí další spolupráci, kterou mile rádi navážeme na tuto první zkušenost.

DĚKUJEME !!!

Jakub a Martina Šenkovi

Dobrý den,
má finanční poradkyně je Martina Šimková, bez ní bych byla totálně ztracená. Pomohla nám s vyřizováním hypotéky až po pojištění. Její přístup je velmi profesionální a vždy poradí to, co je pro nás nejlepší. Zíslaka si mou důvěru na 100%. Výborná spolupráce a ochota. S Martinou jsme přešli všechny překážky s lehkostí. Tímto bych chtěla moc poděkovat a všem Martinu doporučit. Je nejlepší!
Kamila Němcová

“Maximální spokojenost s přístupem našeho f. poradce (Pavel Vaňásek) a po seznámení s dalšími členy vedení formy jen ujištění, že jde o odborníky, kteří si zakládají na dobrém jméně svém a tím pádem i společnosti Finpos jako takové.”
Lukáš Číhal

Chtěl bych pochválit super profesionální přístup Vašeho finančního poradce, pana Jakuba Zemana. Rozumí tomu, co říká a všechny otázky perfektně a srozumitelně zodpoví. Nebyl problém sjednat schůzku na odpolední hodinu i přímo u nás doma. Navíc nám ke sjednané hypotéce poskytl bonus v podobě uhrazení některých poplatků a vyřízení vkladu zástavního práva na katastru nemovitostí. Spolupráci s ním i s Vaší společností vřele doporučuji.
Josef Müller

Naprostá spokojenost se službami p. Jakuba Zemana, oceňuji kompletní servis – smlouvy, vyjednání podmínek pro klienta, vyřízení úkonů na úřadech atd. Poradce má přehled o dění na trhu a finanční plán zajištění rodiny připravil rychle a ke spokojenosti. Seriozní jednání, vše dle domluvy a také včas. Mohu jen doporučit.

Ing. Daniel Horák

Velice děkuji panu Homolkovi za jeho rady a velikou pomoc. Jsem s ním jako s finančním poradcem velice spokojená a nejen já, ale i celá moje rodina. Jeho lidský přístup k nám všem, ale i jeho zájem by měl být vzorem pro každého. Takže ještě jednou veliké díky a jen tak dál
Šárka Zemanová

Dobrý den,

moc Vám touto cestou děkuji !

 

Koukal jsem na fondy a musim říct, že spokojenost!!

M. E-mail od klienta, který přes investičního zprostředkovatele Finpos s.r.o. v Generali investments CEE investuje v řádech milionů korun.
Se společností Finpos a vůbec s využitím finančního poradenství jsme začali teprve letos a nelitujeme. S panem Jakubem Zemanem je vždy výborná spolupráce, domluva a vždy se vše vyřeší k oboustranné spokojenosti. Vše je náležitě vysvětleno, všechny dotazy zodpovězeny a hlavně rychlost vyřízení požadavku je někdy až neuvěřitelná. Navíc sjednané produkty jsou vždy na rozumné cenové výši ve srovnání s našimi potřebami a očekáváními (Někdy jsme až překvapení cenou, která je někdy i nižší, než jsme třeba očekávali.).

 

Osobně doporučuji!!!

Michal Novotný

Dělat dobré skutky se v dnešní době moc nenosí.
Chtěla bych se touto cestou o jeden takový podělit a těmito řádky poděkovat. Před 14 dny jsem po návratu z práce vyndala z poštovní schránky obálky, ve kterých se skrývalo velmi nemilé překvapení. Od pojišťovny, u které jsme v minulosti byli celá rodina pojištěni, přišla na moje i manželovo jméno upomínka na nezaplacené dlužné pojistné. Podlomila se mi kolena,protože se jednalo o velmi vysokou částku.Téměř okamžitě jsem kontaktovala pana Miroslava Zedníka, ke kterému jsme se svými životními pojistkami přecházeli s prosbou,zda by se mohl podívat, o co jde.Věděla jsem, že výpovědi jsem posílala a dokonce si je ke jmenované pojišťovně okopírované založila.Co jsem bohužel neměla, byl podací lístek,na jehož základě by byla celá situace vyřešena. Nepatříme k neplatičům a věci máme v pořádku.I tak nestál víkend za nic. Jelikož byl páteční navečer, pan Zedník mi sdělil, že se na to podívá ihned v pondělí.A to se také stalo.Od té doby jsme spolu mluvili několikrát.Téměř dva týdny telefonoval,zařizoval a pokaždé mě informoval o dalším postupu a o možnostech řešení. Velmi se snažil vyřešit náš problém k plné spokojenosti.Chtěla bych touto cestou poděkovat hlavně jemu .Firmě Finpos,pro kterou pracuje, dáváme tímto vědět, že je to muž na svém místě .

Více takových vstřícných pracovníků a další spokojené klienty !

Šafránkovi, Kostelec nad Vltavou

Chtěli bychom s manželem poděkovat a zároveň doporučit velmi sympatickou, ochotnou a vždy s úsměvem na tváři, finanční poradkyni paní Martinu Šimkovou. Svou práci dělá srdcem, je přátelská a je vidět, že ji hlavně práce baví. Dovede dobře poradit,vše umí vysvětlit a zařídit. Je trpělivá. Jsme velice spokojeni, vyzařuje z ní velmi pozitivní energie. Jen kdyby takových lidí bylo více. Vždy se těšíme na její další návštěvu. Jsme rádi ,že jste součástí našeho života. Děkujeme Martino.

Jitka Majerczyk

Pane Zedníku, (Miroslav Zedník, oblastní ředitel ve Finpos pobočka České Budějovice pozn. red.) děkuji za pomoc. Byť ten problém asi nevznikl mou vinou, jsem překvapen, jak jste mi vyšel vstříc při jeho řešení. Netušil jsem, že v těchto sférách existují slušní lidé, asi jich nebude mnoho, ale jsem rád, že jsem narazil na Vás. Ještě jednou díky.

Milan Kyzour, České Budějovice

Klientem spol. Finpos jsem se stal asi před dvěmi lety a díky jejich finančnímu poradci Martinu Homolkovi jsem s jejich službami opravdu spokojen. Kdykoli potřebuji poradit nebo zařídit věci ohledně našich rodinných financí, tak vím, že se na něho mohu obrátit. Rychlost, ochota a srozumitelnost s kterou nám pomáhá naše finanční věci řešit je obdivuhodná a proto za mě mohu spol. Finpos jen a jen doporučit.
František Marek

Tímto bych chtěla poděkovat a doporučit poradce Míru Kalouska za jeho profesionální přístup, dobrou komunikaci, spolehlivost a hlavně pomoc při mém problému. Na veškeré mé otázky srozumitelně odpověděl. Jednoznačně doporučuji a ještě jednou moc děkuji.

Petra Horáčková

Tímto bych chtěl vyzdvihnout práci paní Šimkové. S její spoluprácí jsem byl maximálně spokojený. Vždy pomohla s maximálním úsilím. I když se na začátku nedařilo s hypotečním úvěrem, nevzdala to a bojovala dál. Ve finále jsme dostali Hypoteční úvěr od jiné banky, koupili krásné bydlení a za to jsem jí moc vděčný. Není to jen finanční poradkyně, ale suprová ženská, která dokáže poradit v každé situaci. Na závěr bych chtěl říct, že paní Šimkovou každému doporučuji. Bez její pomoci jsi to už nedokážu představit. Mockrát děkuji
Vladíík Drtíík

Dobrý den,
dovolte mi touto cestou poděkovat za skvělé odvedenou práci. Obrátila jsem se na pana Jakuba Zemana ze společnosti FINPOS,aby mi pomohl s prodejem mého bytu.Byla jsem mile překvapená,jak ke mně pan Zeman zdvořile přistupoval.Moc vám děkuji za zprostředkování bytu, který jsem prodala přesně podle svých představ.Bylo mi ctí.
Lydie Kucková, Teplice