1. Úvod
  2.  » O nás

O nás

Jsme firma s vizí moderního rodinného finančního plánování, založená na důvěře klientů i spolupracovníků, s velkým důrazem na vzdělávání a osobní rozvoj. Věříme, že vytrvalostí dosáhne vytouženého cíle náš klient i spolupracovník a naše vztahy jsou po čase transformovány až na úroveň přátelství. 

Náš partner

Úspěchy

Poskytujeme finanční poradenství více než
26 000 klientů.

Pomohli jsme více než 650 rodinám
k vysněnému bydlení.

Vyškolili jsme řadu úspěšných poradců a makléřů.

Hodnoty

Vize

Přátelství

Osobní rozvoj

Důvěra

Vytrvalost

Současní majitelé Finpos

Jakub Pospíšil

“Mým snem bylo založit společnost na hodnotách rodiny pro kolegy i naše klienty”

Do oboru ho v roce 1999 přivedl bývalý kolega z České pojišťovny. Začátky nebyly jednoduché, byla to doba papíru a úplných začátků oboru pojišťovnictví. Na základě výsledků měl v roce 2004 možnost poznat kvalifikované lidi z oboru finančního poradenství. Od té doby měl ohromnou motivaci obor poznat a tvrdě v něm pracovat. V roce 2009 poprvé okusil MLM princip a zároveň pochopil, že úroveň jednání, kompetence, vztahy a odhodlání, jsou pro jeho život, rodinu a klienty velmi důležité. A tak v roce 2013 založil Finpos. Nyní je obklopený skvělými kolegy, kteří ho posilují v odhodlání a vytrvalosti.

Bc. Petr Kozák, MBA

“Dej člověku rybu a nakrmíš ho na jeden den, nauč člověka rybařit a nasytíš ho na celý život”

K financím ho při studiu VŠ v roce 2012 přivedl inzerát na brigádu, kdy hlavním motivem byla časová flexibilita a zvýšení finanční gramotnosti. Hnacím motorem bylo dokázat sobě i okolí, že komplexní finanční poradenství s lidským přístupem má smysl. I z toho důvodu se v roce 2013 vydal na manažerskou cestu, aby nabité zkušenosti a kompetence mohl předávat dále. S Finpos se propojil v roce 2017, později v roce 2021 se stal spolumajitelem. Spojení čínské mince (logo Finpos) a jeho životního motta (čínské přísloví) jen podtrhuje společnou synergii. Dnes žije v Brně a působí po celé Moravě.  

Bohuslav Vepřek

“Plnit si sny a nebát se společenských dogmat”

V oboru financí působí od roku 2012, žije v Praze a jeho klienti jsou převážně z Prahy, Plzně, Vysočiny a Brna. K financím se dostal při studiu VŠ, kdy původní myšlenkou bylo propojit sportovní prostředí,
ve kterém se pohybuje od dětství a finanční plánování s lidským a férovým přístupem. Zdokonalování ve finanční gramotnosti viděl jako příležitost pro podnikání. Své podnikatelské a manažerské aktivity propojuje se společností Finpos v roce 2017. V roce 2021 se stal spolumajitelem. Je vždy připraven pomoci v rozvoji všem, kdo si také chtějí plnit své sny a změnit zaběhlá dogmata a společenské konvence.

Miroslava Kotyza Hůrková

“Rozdíl mezí tím, kdo jste a tím, kým chcete být, je v tom, co děláte.”

Po ukončení studia na Ekonomické akademii nastoupila do České pojišťovny, která se pro ni stala důležitým životním milníkem. Učila se od těch nejlepších v oboru, díky čemuž získala zkušenosti a kompetence, které jsou dnes k nezaplacení. Jakub Pospíšil byl jeden z nich. Od té doby s ním spolupracuje a je tak ve společnosti Finpos od samého počátku. Od roku 2021 zastává pozici Provozní manažerky a v roce 2023 se stala spolumajitelkou Finpos. Práce ji baví a naplňuje. Je to o každodenním kontaktu s kolegy a obchodními partnery, kteří se v průběhu let stali jejími přáteli. Věří, že vzájemná spolupráce a přátelské vztahy jim vydrží ještě pěknou řádku let.