1. Úvod
  2.  » Spočítejte si

Finanční kalkulačky

S čím pomůžeme

Za více než 20 let zkušeností jsme pomohli desítkám tisíc klientů ke splnění jejich cílů, jako je vysněné bydlení, rezerva pro děti na start do života nebo dostatek prostředků pro důstojné stáří.

Plánujete další krok své finanční budoucnosti, nebo si potřebujete urovnat stávající peněžní prostředky? Nechte si sestavit finanční plán za pár minut. Naše kalkulačka vám pomůže simulovat a prezentovat komplexní finanční plán zcela zdarma. Na základě vlastních vyvinutých systémů a analýz vytvoříme konkrétní finanční řešení, která jsou pro klienta dlouhodobě udržitelná a efektivní. 

Chcete řešit financování bydlení, koupě nemovitosti, předčasné splacení hypotéky nebo například investici volných prostředků? Vyzkoušejte si simulaci v našich finančních kalkulačkách. 

Naším cílem je poznat situaci klienta, jeho potřeby a následně navrhnout vhodné řešení. Proto, po použití kalkulačky doporučujeme plán konzultovat s naším profesionálním finančním poradcem, který vám pomůže ve všem se zorientovat a navíc vám poradí dostupné řešení přímo na míru vaší situace. Finančního poradce pro váš region naleznete v Kontaktech.