Naše filosofie je dělat skutečné rodinné finanční poradenství, které je pro klienta srozumitelné a vytvořené přesně podle aktuálních potřeb. Proto je jedním z našich sloganů:

„Někteří slibují, my to děláme.“

Snažíme se být inspirativní, ale radíme až na základě toho, co nám klienti sdělí. Při jednáních pečlivě nasloucháme. Velmi dbáme na kvalitu vzdělání našich poradců, které seznamujeme s naší představou o obchodním procesu u klienta už při adaptaci. Všechny naše spolupracovníky aktivně rozvíjíme a daří se nám tak šířit dál myšlenku, díky které Finpos vznikl.

Podporujeme tvůrčí uvažování. Je lepší hledat cesty k řešení, než ztrácet čas vysvětlováním a uvažováním nad tím, proč to nejde. Kreativita je to, co nás posunuje dál.

Ukazujeme klientům, jak se dá z minima vytěžit maximum. Tuto úvahu jsme přenesli do našeho loga prostřednictvím čínské mince, kterou původně vyrobili před mnoha stoletími. Mince měly charakteristický čtvercový otvor uvnitř z důvodu úspory materiálu. Právě díky této odlišnosti se nakonec staly velmi populárními po celém světě a platí to dodnes.