Dobrý den,
po několika zkušenostech s p. Zedníkem jsem se rozhodl touto cestou poděkovat za jeho přístup, ochotu a spolupráci. Už spolu nějakou dobu fungujeme a mohu říct, že jsem byl vždy spokojený s tím, jak se o vše dokázal p. Zedník postarat a zařídit. Mohu tohoto člověka jedině doporučit. Málokdo svému oboru rozumí tak jako on a věnuje se klientovi nad rámec svých povinností.

Martin Ciglbauer, Dubné

Dobrý den,
zatim jsem nadmiru spokojen. Diky problemove pojistne udalosti, kterou se ale vzhledem k soucinnosti Vasi firmy podarilo vyresit, jsem si mohl udelat kladny obrazek. Vsechny me veci jsou reseny individualne a obratem, coz je pro me skvele. S panem Pychou budu urcite dal pokracovat ve spolupraci. Citim zazemi a bezpeci, ze v tom clovek "neni sam".

Jan Maštalíř, Petrovice - Zahrádka

Dobrý den pane Pospíšil,
dne 16.1. 2015 jsem měla autonehodu, při které naštěstí nikdo neutrpěl vážná zranění, ale oba automobily jsou na odpis. Hned v sobotu jsem kontaktovala pojišťovací makléře, (hvořila jsem se dvěma), a pak jsem si vzpomněla na slečnu Markétu Pekárkovou, se kterou jsem se setkala při pracovní příležitosti zhruba před rokem. Vzhledem k situaci, že jsem měla bezprostřední srovnání s jinými makléři, musím říci, že si přístupu slečny Pekárkové velmi vážím. Nejen, že byla naprosto zorientovaná ve své profesi, dokázala dát veškeré odpovědi a rady jak celou situaci nejlépe vyřešit, ale především byla velice empatická, lidská a z jejího přístupu bylo patrné velké pochopení. Pro člověka, který je otřesen nějakou nehodou či neštěstím je toto jednání velmi cenné.

Proto jsem se rozhodla  veškeré smlouvy  prokonzultovat se slečnou Pekárkovou, uzavřít smlouvu o odpovědnosti apod.

Vaši společnost budu jedině doporučovat.

Ing. Veronika Guttnerová, Kolín

Dobrý večer, paní Blažková,
...nakonec vše parádně klaplo, stihlo se v termínu, sice poslední možný den, s menšími problémy, ale zvládlo se to. Dali jsme si teď pár týdnů od bytu volno a teď se vrháme do plánování, zařizování ..... Hlavně díky Vám se povedlo sehnat úvěr, s podmínkami, v které jsme snad ani nedoufali. Kdybychom měli vše shánět a zařizovat sami, měli bychom toto ještě tak do konce prázdnin.

Chceme Vám moc a moc poděkovat za Váš čas, snahu, rychlé řešení nastálých menších problémů a Vaši trpělivost s námi.

Budeme se těšit na budoucí další spolupráci, kterou mile rádi navážeme na tuto první zkušenost.

DĚKUJEME !!!

Jakub a Martina Šenkovi :-)

"Maximální spokojenost s přístupem našeho f. poradce (Pavel Vaňásek) a po seznámení s dalšími členy vedení formy jen ujištění, že jde o odborníky, kteří si zakládají na dobrém jméně svém a tím pádem i společnosti Finpos jako takové."

Dobrý den,

moc Vám touto cestou děkuji !

Koukal jsem na fondy a musim říct, že spokojenost!!

M. E-mail od klienta, který přes investičního zprostředkovatele Finpos s.r.o. v Generali investments CEE investuje v řádech milionů korun.
Dělat dobré skutky se v dnešní době moc nenosí.Chtěla bych se touto cestou o jeden takový podělit a těmito řádky poděkovat. Před 14 dny jsem po návratu z práce vyndala z poštovní schránky obálky, ve kterých se skrývalo velmi nemilé překvapení. Od pojišťovny, u které jsme v minulosti byli celá rodina pojištěni, přišla na moje i manželovo jméno upomínka na nezaplacené dlužné pojistné. Podlomila se mi kolena,protože se jednalo o velmi vysokou částku.Téměř okamžitě jsem kontaktovala pana Miroslava Zedníka, ke kterému jsme se svými životními pojistkami přecházeli s prosbou,zda by se mohl podívat, o co jde.Věděla jsem, že výpovědi jsem posílala a dokonce si je ke jmenované pojišťovně okopírované založila.Co jsem bohužel neměla, byl podací lístek,na jehož základě by byla celá situace vyřešena. Nepatříme k neplatičům a věci máme v pořádku.I tak nestál víkend za nic. Jelikož byl páteční navečer, pan Zedník mi sdělil, že se na to podívá ihned v pondělí.A to se také stalo.Od té doby jsme spolu mluvili několikrát.Téměř dva týdny telefonoval,zařizoval a pokaždé mě informoval o dalším postupu a o možnostech řešení. Velmi se snažil vyřešit náš problém k plné spokojenosti.Chtěla bych touto cestou poděkovat hlavně jemu .Firmě Finpos,pro kterou pracuje, dáváme tímto vědět, že je to muž na svém místě .Více takových vstřícných pracovníků a další spokojené klienty !

Šafránkovi,Kostelec nad Vltavou

Pane Zedníku, (Miroslav Zedník, oblastní ředitel ve Finpos pobočka České Budějovice pozn. red.) děkuji za pomoc. Byť ten problém asi nevznikl mou vinou, jsem překvapen, jak jste mi vyšel vstříc při jeho řešení. Netušil jsem, že v těchto sférách existují slušní lidé, asi jich nebude mnoho, ale jsem rád, že jsem narazil na Vás. Ještě jednou díky.

Milan Kyzour,České Budějovice

Klientem spol. Finpos jsem se stal asi před dvěmi lety a díky jejich finančnímu poradci Martinu Homolkovi jsem s jejich službami opravdu spokojen. Kdykoli potřebuji poradit nebo zařídit věci ohledně našich rodinných financí, tak vím, že se na něho mohu obrátit. Rychlost, ochota a srozumitelnost s kterou nám pomáhá naše finanční věci řešit je obdivuhodná a proto za mě mohu spol. Finpos jen a jen doporučit.

František Marek, Příspěvek na Facebookové stránce FINPOS

Dobrý den,
dovolte mi touto cestou poděkovat za skvělé odvedenou práci. Obrátila jsem se na pana Jakuba Zemana ze společnosti FINPOS,aby mi pomohl s prodejem mého bytu.Byla jsem mile překvapená,jak ke mně pan Zeman zdvořile přistupoval.Moc vám děkuji za zprostředkování bytu, který jsem prodala přesně podle svých představ.Bylo mi ctí.

Lydie Kucková, Teplice