REFERENT/KA MARKETINGU / SPRÁVCE SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

LOKALITA:

  • BENEŠOV

NÁPLŇ PRÁCE:

  • správa sociálních sítí a vytváření unikátního obsahu – příspěvky, komunikace
  • propagace profilu, webové stránky a jednotlivých příspěvků na sociálních sítích
  • kampaně a jejich vyhodnocování
  • grafika – pomoc při tvorbě grafických materiálů – brožury, letáky, plakáty, grafické značení kanceláří
  • copywriting – pomoc při tvorbě reklamních a marketingových textů
  • marketing – příprava a zajištění marketingových aktivit

NABÍZÍME:

  • práci v mladé společnosti, která není zatížena negativní historií
  • příjemný kolektiv
  • lidský přístup
  • zaměstnanecký poměr na plný úvazek
  • odpovídající platové ohodnocení
  • možnost práce z domova

POŽADAVKY:

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • vhodné i pro absolventy, praxe není nutná
  • čistý trestní rejstřík
  • chuť učit se novým věcem
  • pozitivní přístup
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • samostatnost

Kontaktujte nás

1 Start 2 Complete